Scroll to top
sk

KTO SME

Spoločnosť FRENAT, s.r.o. vznikla v máji roku 2007 ako sesterská spoločnosť firmy ŠIKOTRANS, s.r.o. Kúty, ktorá sa pohybuje v oblasti medzinárodnej kamiónovej dopravy a logistiky už od roku 1994, a prevádzkuje väčšie množstvo menších či väčších vozidiel. Obidve firmy majú totožných majiteľov aj spoločné sídlo a význam slova FRENAT tkví v začiatočných písmenách prvorodených potomkov každého z majiteľov (Frederik a Natália). Spoločnosť bola vytvorená predovšetkým za účelom vykonávania servisných služieb a nákupu náhradných dielov v prvom momente pre svoju sesterskú firmu.

ČO PONÚKAME

 Okrem klasických mechanických opráv, vykonávame aj klampiarske a lakovnícke práce, autoelektrikárske práce, počítačovú diagnostiku, výmeny olejov, diagnostiku a opravy brzdových systémov WABCO a KNORR, opravy bŕzd a brzdových strmeňov s testovaním na brzdovej stolici, geometriu náprav s možnosťou zistenia vôlí na detektore, testovanie tlmičov, nastavovanie svetiel, opravy a výmeny autoskiel, plnenie klimatizácií, pneuservisné práce, opravy autoplachiet, opravy nezávislých kúrení, zváranie a vyváranie hliníkových častí vozidiel atď… Moderný autoservis dopĺňame ešte o predaj náhradných dielov a autodoplnkov na osobné aj nákladné vozidlá.

PREČO MY

Vzhľadom k rozširovaniu servisných priestorov, zavádzaniu a prevádzkovaniu nových opravárenských strojov, náradia a technológií, a takisto vďaka dostatočnému množstvu kvalifikovaných mechanikov, sme sa rozhodli ponúkať služby v oblasti servisu osobných a nákladných vozidiel, a takisto v oblasti predaja náhradných dielov aj pre širšiu verejnosť. Do technologického vybavenia sme investovali a stále ešte aj investujeme nemalé finančné čiastky, a preto musí byť toto vybavenie využívané v plnom rozsahu aj pre komerčné využitie. Spoločnosť tvoria skúsení pracovníci s príslušným vzdelaním a skúsenosťami z oblasti opráv automobilov, a nefalšovaným vzťahom k automobilovej technike, ktorí sa neustále zdokonaľujú pomocou rôznych školení.